Oto lista nagrodzonych:
I Kategoria Przedszkole
Blanka Kamińska Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Kornelia Nowicka z mamą Przedszkole Samorządowe w Starych Jabłonkach
Lena Chorążewicz Szkoła Podstawowa w Lipowie
Daniel Dudek z mamą Iwoną Przedszkole Samorządowe w Starych Jabłonkach
Kinga Maliszewska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Anna Czerwińska Przedszkole Samorządowe w Starych Jabłonkach
Zuzia Gach 6lat Lipowo
II Kategoria I - III
Helena Polewiak kl. I Szkoła Podstawowa w Durągu
Karolina Florczyk kl. I Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Marcel Koprowicz kl. I Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Amelia Obrębska kl. I Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Natalia Kraśnicka kl. II Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Łukasz Kulesza kl. II Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Amelia Chodań kl .III Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Franciszek Freigin z siostrą z pomocą mamy Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Filip Wiśniewski z ciocią kl. I Szkoła Podstawowa w Durągu
III Kategoria kl IV - VI
Wiktoria Szajdek kl. VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Kacper Sadowski 10 lat Turznica
Dominika Obrębska kl. V Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Julia Freigin kl. IV Szkoła Podstawowa w Szyldaku
Nikola Chudzińska kl. V Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Małgorzata Siergiej kl. V Zespół Przedszkolno- Szkolny w Tyrowie
Hubert Kaczyński kl. IV Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Zuzanna Ciszewska kl. IV Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Karol Ruczyński kl. IV Szkoła Podstawowa w Lipowie
Paweł Bińkowski kl. VI Zespół Szkół w Samborowie
Sebastian Czamajło kl. IV Szkoła Podstawowa w Idzbarku
Oliwia Dziewulska kl. IV Szkoła Podstawowa w Lipowie
Zofia Szymanowska kl. VI Zespół Szkół w Samborowie
Beata Jędraszek kl. VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Weronika Elwartowska kl. VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Weronika Czamajło kl. IV Szkoła Podstawowa w Idzbarku
Julia Tafel z mamą kl .VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie/Biblioteka w Pietrzwałdzie
Jakub Szewczyk – Wójcik kl. V Zespół Przedszkolno- Szkolny w Tyrowie
Katarzyna Szymanek kl. V Szkoła Podstawowa w Szyldaku
IV Kategoria kl VII, VIII Gimnazjum
Jakub Hermanowski kl. VII Zespół Szkół w Samborowie
Przemysław Dziąba kl. VII Zespół Szkół w Samborowie
Aleksander Gotkowski kl. VII Zespół Szkół w Samborowie
Klaudia Chęcińska kl. VII, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
V Kategoria Dorośli:
Krzysztof Trzęślewicz ŚDS w Wygodzie
Roman Dąbrowski ŚDS w Wygodzie
Jan Projs ŚDS w Tardzie
Zofia Dembkowska ŚDS w Wygodzie
Mariola Kwiatkowska Samborowo
Barbara Sznytka Wirwajdy
Hanna Najdowska ŚDS w Wygodzie
Tomasz Kaczmarczyk ŚDS w Tardzie
Elżbieta Sójka 60 l Biblioteka w Pietrzwałdzie
Andrzej Kozakiewicz ŚDS w Tardzie
Anna Czajkowska ŚDS w Tardzie
Zapraszamy na podsumowanie konkursu i wręczenie nagród 10 stycznia 2019r. o godz. 10.00