Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Samborowie

Świetlice wiejskie

Świetlica wiejska w Brzydowie

dozorca Anna Husar

poniedziałek 13.00-15.00

środa 13.00-15.00

piątek13.00-15.00

Świetlica wiejska w Durągu

dozorca Dorota Mattes

wtorek 16.00-18.00

czwartek 16.00-18.00

Świetlica wiejska w Giętlewie

dozorca Katarzyna Pietrusik

poniedziałek 15.00-17.00

środa 15.00-17.00

piątek 15.00-17.00

Świetlica wiejska w Glaznotach

dozorca Grażyna Gasikowska

poniedziałek 15.00-18.00

środa  15.00-18.00

piątek 14.00-17.00

Świetlica wiejska w Grabinku

dozorca Joanna Soliwoda

piątek 17.00-21.00

Świetlica wiejska w Napromie

dozorca Monika Roszewicz

środa 16.15-18.15

czwartek 16.15-18.15

Świetlica wiejska w Ostrowinie

dozorca Sabina Gęstwicka

poniedziałek 16.00-18.00

wtorek 16.00-18.00

piątek 16.00-18.00

Świetlica wiejska w Pietrzwałdzie

dozorca Sylwia Jabłonowska

poniedziałek 17.00-19.00

środa 17.00-19.00

piątek 17.00-19.00

Świetlica wiejska w Reszkach

dozorca Tadeusz Lęga

wtorek 17.00-19.00

czwartek 17.00-19.00

Świetlica wiejska w Smykówku

instuktor Barbara Cichowska

Jolanta Ruczyńska

poniedziałek 15.00-18.00

wtorek 16.00-18.00

środa 16.00-18.00

czwartek 16.00-18.00

piątek 15.00-18.00

 Świetlica wiejska w Wysokiej Wsi

dozorca Martna Kopiacka

środa 17.00-19.00

sobota 17.00-19.00

Świetlica wiejska w Ornowie

dozorca Jadwiga Szczepańska

Wtorek 15.30-18.00

Czwartek 15.30-18.00

Świetlica wiejska w Idzbarku

instruktor Katarzyna Wójcicka

Poniedziałek 17.00-19.00

Środa 17.00-19.00

Piątek 17.00-19.00

Świetlica wiejska w Tyrowie

dozorca Elżbieta Tomczyk

Poniedziałek 15.00-17.00

Środa 15.00-17.00

Piątek 15.00-17.00

Świetlica wiejska w Kątnie

dozorca Monika Smolak

czwartek 16.00-18.00

piątek 16.00-18.00

Świetlica wiejska w Nastajkach

dozorca Kinga Balcerzak

wtorek 16.00-18.00

czwartek 16.00-18.00

Świetlica wiejska w Lipowie

dozorca Janina Czepek

wtorek 15.00-18.00

czwartek 15.00-18.00

Świetlica wiejska w Międzylesiu

dozorca Arkadiusz Stano

Środa 17.30-20.00

Świetlica Stare Jabłonki

dozorca Wioletta Jasiulewicz

Poniedziałek 16.00-19.00

Wtorek 17.30-19.00

Środa 16.00-18.00

Czwartek 16.00-18.00

Świetlica wiejska w Rudnie

dozorca Szymon Woźniak

Wtorek 16.00-19.00

Czwartek 16.00-19.00

Świetlica wiejska w Turznicy

dozorca Grażyna Ostas