Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Samborowie

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. rok 2014

rok 2014

Młodzież z Gminy Ostróda zwycięzcami rejonowego konkursu wiedzy "Szlakiem Drwęcy"

    Dnia 29.05.2014r w Gminnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Samborowie odbył się Konkurs Wiedzy o Gminie Ostróda i miejscowościach dorzecza rzeki Drwęcy. W konkursie uczestniczyli uczniowie z placówek oświatowych z terenu Gminy Ostróda.

Grupa teatralna "Igraszka" laureatem Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych "O Laur Złotej Rybki"

    6 czerwca w Biskupieckim Domu Kultury odbył się Finał XXXIII Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych „O Laur Złotej Rybki”. W tegorocznym finale udział wzięło 9 najlepszych amatorskich teatrów dziecięcych Warmii i Mazur. W składzie Jury zasiedli : Leszek Grad,...

I miejsce w Ogólnopolskim Płośnickim Lecie Teatralnym dla FATAMORGANY

    Grupa teatralna z GCK-B Samborowo po raz kolejny wzięła udział w XXVII Ogólnopolskim Płośnickim Lecie Teatralnym. W tym roku w programie Płośnickiego Lata Teatralnego znalazły się spektakle, warsztaty, wykłady i koncerty. Zespół teatralny Fatamorgana w znakomitym stylu...

Zajęcia wakacyjne 2014

W dniach od 30 czerwca do 17 lipca 2014 r. w Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Samborowie odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci.

Zakończenie lata 2014 w świetlicy w Smykówku.

29 sierpnia 2014 roku w świetlicy wiejskiej w Smykówku dzieci wraz z Panią Jolantą Ruczyńską zorganizowały zakończenie lata .

Jesień przywitana.

W Gminnym Centrum Kulturalno - Bibliotecznym w Samorowie odbyły się pierwsze zajęcia plastyczne pod hasłem „witamy jesień”, na których dzieci wykonały z ziemniaków wspaniałe cudaczne stworki.

V Ogólnopolski Kongres Bibliotek Publicznych 2014

    Przedstawiciele naszej placówki uczestniczyli w V Ogólnopolskim Kongresie Bibliotek Publicznych, który odbył się w dniach 20-21 października 2014 roku w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

Ponad 300 bibliotekarek, bibliotekarzy, partnerów i przyjaciół bibliotek...

Występy zespołów wokalnych "Serenada" oraz "Fart"

  W dniu 10 października 2014r. odbyła się konferencja podsumowująca zakończenie projektu dot. rozbudowy zakładu w Rudnie oraz 5-letnią działalność ZUOK RUDNO Sp. z o.o. Uroczystość, która miała miejsce w Hotelu Sajmino w Kajkowie miały przyjemność uświetnić zespoły wokalne...