Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Samborowie

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. rok 2015

rok 2015

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Rękodzieła "Obrzędowość Świąt Wielkanocnych".

  03  kwietnia br. specjalnie powołana  komisja konkursowa oceniła prace uczestników gminnego konkursu „Obrzędowość Świąt Wielkanocnych ”, zorganizowanego przez Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie.

Wiosennie i świątecznie u Przedszkolaków w Szyldaku.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szyldaku pod opieką Pani Danuty Matysiak wzięły udział w konkursie rękodzieła  zorganizowanym przez Filię Biblioteczną w Szyldaku.

Mali fotografowie.

W minionym tygodniu razem z grupą dzieci z zajęć artystycznych wybraliśmy się z aparatami fotograficznymi w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Wszystkie zdjęcia dzieci wykonały samodzielnie, zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zespół wokalny „ISKIERKA” z Brzydowa laureatem XIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Turystycznej w Iławie.

  Zespół wokalny „ISKIERKA” z Brzydowa działający w Gminnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Samborowie uczestniczył w XIV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Turystycznej w Iławie. Tegoroczny festiwal odbył się 10 kwietnia 2015 w Kinoteatrze "Pasja". Organizatorem konkursu była...

Laureaci konkursu rękodzieła „Obrzędowość Świąt Wielkanocnych”.

  16 kwietnia br o godzinie 11.00 w sali Świetlicy Wiejskiej w Ornowie odbyło się podsumowanie konkursu rękodzieła „Obrzędowość Świąt Wielkanocnych” . W uroczystości wzięli udział uczestnicy i laureaci konkursu.

Kolorowo i wiosennie w bibliotece w Starych Jabłonkach.

Zapraszamy dzieci na zajęcia plastyczne do Biblioteki w Starych Jabłonkach.

Teatr Fatamorgana laureatem ogólnopolskiego przeglądu teatralnego „Zwierciadła” .

Grupa teatralna Fatamorgana z Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Samborowie będąca laureatem olsztyńskich zwierciadeł reprezentowała Warmię i Mazury w  Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych "Zwierciadła", które odbyły się w dniach 16-19 kwietnia br. w Lublinie.

Informacja dla przyszłych maturzystów!

W imieniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej WybierzStudia.nauka.gov.pl